Lenka, 42 rokov*

Som hrdá matka, stihla som 2 deti za 3 roky! Ale... mám problém zbaviť sa nabratých kíl.
Potajomky som vyskúšala jeden liek, ale nie je to môj štýl. Okrem toho je môj index BMI 26, takže to nie je také katastrofálne, no nie? :)
Už 5 mesiacov skúšam XL-S Medical Fat Binder a váha ukazuje, že som zhodila 4,75 kg.* A čo viac, bez vedľajších účinkov! Zdá sa, že to funguje, ale dôležitá je trpezlivosť.

*Výsledky sa môžu individuálne líšiť

Maria, 53 rokov *

Som 4 roky v menopauze a pripúšťam, že som pribrala pár kíl. Vždy sa však stravujem zdravo a raz týždenne cvičím.
Skúsila som absolútne všetko a musím povedať, že po prvýkrát som dosiahla výsledok s XL-S Medical, konkrétne pomocou Carb Blocker. Som vydatá za Taliana, takže jem veľa cestovín :)
Za 9 mesiacov sa mi podarilo zhodiť 10 kíl, rýchlejšie chudnúť nechcem. Obávam sa jojo efektu.

*Výsledky sa môžu individuálne líšiť

KATARÍNA, 39 ROKOV*

Som 6 rokov vydatá a pripúšťam, že manžela rozmaznávam; každý deň pripravím chutné jedlo s omáčkou a pohár vína. Za túto dobu som pribrala 15 kíl.
A to je dosť! Chcem mať znovu toľko kíl, koľko som mala, keď som sa cítila najlepšie. Posledných 6 mesiacov som varila skôr ľahšie omáčky, napríklad úplne bez smotany. Každý večer uvarím 2 alebo 3 rozličné druhy zeleniny s chudším mäsom a občas rybu. Dvakrát týždenne športujem. Musím pripustiť, že v prvých týždňoch kilá ubúdali, ale po dvoch mesiacoch sa to výrazne spomalilo. Potom som sa rozhodla pre program XL-S Medical a dôsledne dodržiavam počet tabletiek Fat Binder, ktoré beriem denne. XL-S Medical užívam už 7 mesiacov a s výsledkom som spokojná, znovu chudnem. Celkovo som schudla 8 kíl... Ha, ostáva mi ešte 7!

*Výsledky sa môžu individuálne líšiť